Κίνημα Αλλαγής: Ποιοι εκλέγονται στις Τοπικές του Νομού

48

Μετά τη διεξαγωγή την Κυριακή της εκλογικής διαδικασίας για την ανάδειξη των Συντονιστικών Γραμματειών στις Τοπικές Οργανώσεις (Τ.Ο.) του Κινήματος Αλλαγής στην Αιτωλοακαρνανία, τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν κατά Δήμο και σειρά εκλογής των υποψηφίων έχουν ως εξής:

Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου

1. Εψήφισαν: 342
2. Έγκυρα: 330
3. Άκυρα  12

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ΤΕΓΑΣ

ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ

ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ

ΜΠΙΚΑ

ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΑΡΕΤΣΟΣ

ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΜΠΕΣΤΙΑΣ

ΠΑΡΡΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΖΩΗ

69

61

46

34

32

27

25

22

13

01

Αγρινίου

1. Εψήφισαν: 531
2. Έγκυρα: 525
3. Άκυρα   06

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ΣΑΞΑΜΗ

ΝΤΖΙΜΑΝΗ

ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗ

ΜΙΧΑΣ

ΑΡΤΙΝΟΣ

ΒΔΟΥΚΑΚΗΣ

ΣΙΑΔΗΜΑ

ΧΡΕΛΙΑΣ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

92

81

79

56

51

43

43

33

27

21

Ναυπακτίας

Εψήφισαν: 213
Έγκυρα: 210
Άκυρα   03

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ

ΜΠΙΜΠΑ

ΤΣΙΟΥΝΗΣ

ΚΟΤΡΩΝΗΣ

ΝΤΟΥΝΗ

ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ

ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ

ΜΑΣΙΝΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΛΑΪΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΑ)

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39

37

32

14

14

13

10

10

09

09

06

06

05

05

01

Αμφιλοχίας

Εψήφισαν: 119
Έγκυρα: 119
Άκυρα   00

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

ΧΟΥΤΑΣ

ΜΠΡΕΚΟΣ

ΖΑΡΚΑΔΑΣ

ΚΑΛΠΑΚΟΥΛΑ

ΚΟΚΟΡΟΣΚΟΣ

ΚΑΠΟΥΛΑΣ

ΣΑΛΜΑΣ

ΝΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

45

34

20

06

06

05

03

 

Ακτίου – Βόνιτσας 

Εψήφισαν:   58
Έγκυρα:   57
Άκυρα   01

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

ΡΟΥΦΗΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ

ΜΑΓΚΑΝΑΚΗ

ΚΟΥΝΕΛΗΣ

ΚΑΒΒΑΔΑ

ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΝΘΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

19

14

09

08

04

02

01

Θέρμου

Εψήφισαν:   27
Έγκυρα:   27
Άκυρα   00

 

1.

2.

3.

4.

5.

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΡΤΕΡΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΛΑΣΙΟΣ

13

04

03

03

03

Ξηρομέρου

Εψήφισαν:   39
Έγκυρα:   39
Άκυρα   00

 

1.

2.

3.

4.

5.

ΛΙΑΜΗΣ

ΜΙΧΑΣ

ΛΙΒΑΝΗΣ

ΖΩΓΑ

ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

09

09

08

08

05